Lisätiedot
| Takuu | 60kk |
|---|---|
| Toimitusaika | 3 päivää |
| Toimitusaika päivinä | 3 |
281,00 € (sis. alv25.5%)
50+kpl 3 työpäivää
| Takuu | 60kk |
|---|---|
| Toimitusaika | 3 päivää |
| Toimitusaika päivinä | 3 |
| Tyyppi | DRAM |
| Kapasiteetti | 32GB |
| Tekniikka | DDR4 SDRAM |
| Koko tai muoto | SO-DIMM 260-pin |
| Nopeus | 3200 MHz |
| Saantiviiveet | CL22 |
| Virheenkorjaus | Non-ECC |
| Rank | Dual |
| Puskuri | Puskuroimaton |
| Jännite | 1.2V |
| Takuu | Elinikäinen |