Lisätiedot
| Takuu | 36kk |
|---|---|
| Toimitusaika | 99 päivää |
| Toimitusaika päivinä | 99 |
0,00 € (sis. alv25.5%)
Kingston SSDNow A400 SA400S37/120G on perustason SATA-liitäntäinen 2.5″ SSD, joka tarjoaa hyvän suorituskyvyn ja luotettavuuden.
Tuote poistunut valikoimasta.
| Takuu | 36kk |
|---|---|
| Toimitusaika | 99 päivää |
| Toimitusaika päivinä | 99 |
| Valmistaja | Kingston |
| Malli | SSDNow A400 |
| Kapasiteetti | 120GB |
| Tyyppi | 2.5" |
| NAND Flash-tyyppi | 3D TLC |
| Koko (P x L x K) | 100,0 x 69,9 x 7,0mm |
| Paino | 39g |
| Väylä | SATA 6Gbps |
| MTBF | 1.000.000 tuntia |
| Takuu | 3 vuotta |
| Suorituskyky | |
| Lukunopeus CDM (max MBps) | 500 |
| Kirjoitusnopeus CDM (max MBps) | 320 |
| TBW (TB) | 40 |
| Siirtonopeus (MBps) | |