Lisätiedot
| Takuu | 36kk |
|---|---|
| Toimitusaika | 3 päivää |
| Toimitusaika päivinä | 3 |
520,00 € (sis. alv25.5%)
WD Green WDS480G2G0B on perustason SATA-liitäntäinen SSD, joka tarjoaa perinteiseen kiintolevyyn nähden selkeästi paremman suorituskyvyn ja luotettavuuden.
Lukunopeus (MBps) Kirjoitusnopeus (MBps) 4K satunnaisluku (1000 IOPS) 4k satunnaiskirjoitus (1000 IOPS) Kirjoituskestävyys (TBW)
9kpl 3 työpäivää
| Takuu | 36kk |
|---|---|
| Toimitusaika | 3 päivää |
| Toimitusaika päivinä | 3 |
| Valmistaja | Western Digital |
| Malli | WD Green |
| Kapasiteetti | 480GB |
| Tyyppi | M.2 2280 |
| NAND Flash-tyyppi | MLC |
| Koko (P x L x K) | 22,00 x 80,00 x 1,50mm |
| Paino | 7g |
| Väylä | SATA 6Gbps |
| Käyttölämpötila | 0 - 70 °C |
| Varastointilämpötila | -55 - 85°C |
| Iskunkesto | 1500G/0,5ms |
| MTBF | 1.000.000 tuntia |
| Takuu | 3 vuotta |
| Suorituskyky | |
| Lukunopeus CDM (max MBps) | 545 |